Włącznik syncro

4x4 w T4 – dział tylko dla wybranych.
Naprawy visco, dyferencjałów i przeróbki.
Regulamin forum
Posty mozna poprawiać do 2H czasu od jego napisania.

Miło więc jest jesli posty będą edytowane do tego czasu niż pisanie jednym pod drugim. Oczywiście jesli czas edycji na to pozwala.

Staraj sie także uzywać przecinków oraz kropek aby post był czytelny.

Jeżeli jakis post pomógł Tobie w rozwiązaniu problemu podziękuj autorowi postu dając kciuk w górę - znajduje sie w prawym dolnym rogu każdego posta.
ODPOWIEDZ
maja
Administrator
Kierowca T4
 

Posty: 2714
Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 113
Model:
Auto: t4/t4/t4/sharan
Opis: ten co walczy
od początku do końca
Lokalizacja: De - KLE
podziekowal za post: 20 razy
otrzymal podziekowanie: 43 razy
Kontakt:

Włącznik syncro

#1

Nieprzeczytany post autor: maja »

Tu mnie jeszcze nie było ,ale dla odważnych świat należy smile
Czy włącznik przy dźwigni biegów powinien świecić podczas jazdy ? Tu nie świeci się żadna kontrolka nawet jak wyciągam dźwignię/włącznik.
Można to przenieść wyżej aby zmienić półkę na większą ?
W rav4 miałem stały napęd i tam nie było tego problemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Syncro”