Ogrzewanie w Traktorku

ODPOWIEDZ
maja
Administrator
Kierowca T4
 

Posty: 2714
Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 113
Model:
Auto: t4/t4/t4/sharan
Opis: ten co walczy
od początku do końca
Lokalizacja: De - KLE
podziekowal za post: 20 razy
otrzymal podziekowanie: 43 razy
Kontakt:

Ogrzewanie w Traktorku

#1

Nieprzeczytany post autor: maja »

Witajcie, mam coś takiego jak Webasto do podgrzewania silnika , ma podłączony układ do instalacji ,ale nie działa. Thermo Top Z/C-D
Mam sterownik - programator w kabinie . Po wcisnieciu reset uruchamia się programator. Mimo ustawień nie działa . Dalej nie wiem .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Stefano
Forumowicz T4
 

Posty: 140
Rejestracja: 01 mar 2013, 20:39
Answers: 0
13
Last active: -
Tematy: 0
Model:
Auto: Sharan, Cordoba
Opis: DOGRZEWACZE i OGRZEWANIA POSTOJOWE: EBERSPACHER I WEBASTO
Lokalizacja: Stalowa Wola
otrzymal podziekowanie: 33 razy
Kontakt:

Re: Ogrzewanie w Traktorku

#2

Nieprzeczytany post autor: Stefano »

Czyli co? Nie możesz ustawić tego zegarka, czy po ustawieniu, po włączeniu ON nie działa piec?
maja
Administrator
Kierowca T4
 

Posty: 2714
Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 113
Model:
Auto: t4/t4/t4/sharan
Opis: ten co walczy
od początku do końca
Lokalizacja: De - KLE
podziekowal za post: 20 razy
otrzymal podziekowanie: 43 razy
Kontakt:

Re: Ogrzewanie w Traktorku

#3

Nieprzeczytany post autor: maja »

Zegar ustawiam, ale piec nie działa.
Stefano
Forumowicz T4
 

Posty: 140
Rejestracja: 01 mar 2013, 20:39
Answers: 0
13
Last active: -
Tematy: 0
Model:
Auto: Sharan, Cordoba
Opis: DOGRZEWACZE i OGRZEWANIA POSTOJOWE: EBERSPACHER I WEBASTO
Lokalizacja: Stalowa Wola
otrzymal podziekowanie: 33 razy
Kontakt:

Re: Ogrzewanie w Traktorku

#4

Nieprzeczytany post autor: Stefano »

NO to teraz wyjmij 6-pinową wtyczkę z pieca i sprawdź czy po wciśnięciu ON na zegarku, pojawia się 12V na pinie nr 1 lub 3 w tej wtyczce. Zrób zdjęcie kabelków w tej wtyczce.
maja
Administrator
Kierowca T4
 

Posty: 2714
Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 113
Model:
Auto: t4/t4/t4/sharan
Opis: ten co walczy
od początku do końca
Lokalizacja: De - KLE
podziekowal za post: 20 razy
otrzymal podziekowanie: 43 razy
Kontakt:

Re: Ogrzewanie w Traktorku

#5

Nieprzeczytany post autor: maja »

Jutro sprawdzę jak to wszystko wyglada i dam odpowiedź.

This topic has 1 more reply

You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Webasto - Dogrzewacz”