Białą teczkę znacie
Granatowa była na zlocie.
Nie znacie jeszcze zielonej teczki :)
Auto kupiłem od gościa , u którego było przez 12 lat.
Multivan z 93 r. 2.5 pb/lpg ACU
Wyposażenie :
elektryka szyb i lusterek ;
fotele kapitańskie + podstawa obrotowa dla pasażera;
nawiew na tylną część ;
wszystkie plastiki - włącznie z uchwytami na kubki w schowku.
Wiem ,że wcześniej posiadał 1.9 td ,bo tak w paszporcie jest wpisane.
Dwie butle gazowe powieszone na dole.
Spód jak i blacharka jest zadbana. W porównaniu do mojego z 95 roku jest super.
Po webaście został chyba tylko sam sterownik w desce.
Dokładnie to będę wszystko badał w ten weekend.
Auto bardziej kupione na dojazd do pracy.
Mechanik płakał jak sprzedawał - moje T4
-
maja
- Administrator
- Kierowca T4
- Posty: 2714
- Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
- 16
- Last active: -
- Tematy: 113
- Model:
- Auto: t4/t4/t4/sharan
- Opis: ten co walczy
od początku do końca - Lokalizacja: De - KLE
- podziekowal za post: 20 razy
- otrzymal podziekowanie: 43 razy
- Kontakt:
Mechanik płakał jak sprzedawał - moje T4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2021, 19:55 przez maja, łącznie zmieniany 1 raz.
-
macieck
- Znawca T4
- Posty: 1135
- Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:43
- 16
- Last active: -
- Tematy: 14
- Model:
- Auto: t5
- Lokalizacja: Sekcja Dolno-ŚLĄSKO-Opolska!
- podziekowal za post: 6 razy
- otrzymal podziekowanie: 2 razy
- Kontakt:
Re: Mechanik płakał jak sprzedawał - zielony bus
Maja, masz w ambicji dobić do ilości aut z pierwszego zlotu?;)
This topic has 43 more replies
You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.
Zarejestruj się Zaloguj się
