Mechanik płakał jak sprzedawał - moje T4

Twoje auto, Twoja historia. Zdjęcia, zmiany, mody i codzienność z T4.
ODPOWIEDZ
maja
Administrator
Kierowca T4
 

Posty: 2714
Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 113
Model:
Auto: t4/t4/t4/sharan
Opis: ten co walczy
od początku do końca
Lokalizacja: De - KLE
podziekowal za post: 20 razy
otrzymal podziekowanie: 43 razy
Kontakt:

Mechanik płakał jak sprzedawał - moje T4

#1

Nieprzeczytany post autor: maja »

Białą teczkę znacie
Granatowa była na zlocie.
Nie znacie jeszcze zielonej teczki :)

Auto kupiłem od gościa , u którego było przez 12 lat.
Multivan z 93 r. 2.5 pb/lpg ACU
Wyposażenie :
elektryka szyb i lusterek ;
fotele kapitańskie + podstawa obrotowa dla pasażera;
nawiew na tylną część ;
wszystkie plastiki - włącznie z uchwytami na kubki w schowku.
Wiem ,że wcześniej posiadał 1.9 td ,bo tak w paszporcie jest wpisane.
Dwie butle gazowe powieszone na dole.
Spód jak i blacharka jest zadbana. W porównaniu do mojego z 95 roku jest super.
Po webaście został chyba tylko sam sterownik w desce.
Dokładnie to będę wszystko badał w ten weekend.
Auto bardziej kupione na dojazd do pracy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2021, 19:55 przez maja, łącznie zmieniany 1 raz.
macieck
Znawca T4
 

Posty: 1135
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:43
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 14
Model:
Auto: t5
Lokalizacja: Sekcja Dolno-ŚLĄSKO-Opolska!
podziekowal za post: 6 razy
otrzymal podziekowanie: 2 razy
Kontakt:

Re: Mechanik płakał jak sprzedawał - zielony bus

#2

Nieprzeczytany post autor: macieck »

Maja, masz w ambicji dobić do ilości aut z pierwszego zlotu?;)
maja
Administrator
Kierowca T4
 

Posty: 2714
Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 113
Model:
Auto: t4/t4/t4/sharan
Opis: ten co walczy
od początku do końca
Lokalizacja: De - KLE
podziekowal za post: 20 razy
otrzymal podziekowanie: 43 razy
Kontakt:

Re: Mechanik płakał jak sprzedawał - zielony bus

#3

Nieprzeczytany post autor: maja »

Nie no bez przesady :) Tak po prostu wyszło ;)

This topic has 43 more replies

You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój Bus”