Witajcie ,
dostałem ofertę na fotele do busa i wykonanie jak dla klasy business .
Wstawiam pierwszy fotel i zobaczymy co dalej wyjdzie.
To jest podstawowa wersja . Nie wiem jeszcze jak z kolorami i kosztami wysyłki.
Regulacja Siedziska:
R Zagłówek z ręcznym sterowaniem;
R elektryczne oparcie rozkładane;
R Elektryczna regulacja przesuwu do przodu i do tyłu;
Zaawansowane Funkcje:
R Chłodzenie; Ogrzewanie
R Pneumatyczne Podparcie Lędźwiowe
R Masaż Pneumatyczny
Oferta na fotele
Regulamin forum
Posty mozna poprawiać do 2H czasu od jego napisania.
Miło więc jest jesli posty będą edytowane do tego czasu niż pisanie jednym pod drugim. Oczywiście jesli czas edycji na to pozwala.
Staraj sie także uzywać przecinków oraz kropek aby post był czytelny.
Jeżeli jakis post pomógł Tobie w rozwiązaniu problemu podziękuj autorowi postu dając kciuk w górę - znajduje sie w prawym dolnym rogu każdego posta.
Posty mozna poprawiać do 2H czasu od jego napisania.
Miło więc jest jesli posty będą edytowane do tego czasu niż pisanie jednym pod drugim. Oczywiście jesli czas edycji na to pozwala.
Staraj sie także uzywać przecinków oraz kropek aby post był czytelny.
Jeżeli jakis post pomógł Tobie w rozwiązaniu problemu podziękuj autorowi postu dając kciuk w górę - znajduje sie w prawym dolnym rogu każdego posta.
-
maja
- Administrator
- Kierowca T4
- Posty: 2714
- Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
- 16
- Last active: Online now
- Tematy: 113
- Model:
- Auto: t4/t4/t4/sharan
- Opis: ten co walczy
od początku do końca - Lokalizacja: De - KLE
- podziekowal za post: 20 razy
- otrzymal podziekowanie: 43 razy
- Kontakt:
Re: Oferta na fotele
Już wiem więcej. Kolory można dopasować. Materiał to skóra superfiber, wysyłka przez dpd 50dni a wysyłka 250 euro.
Foteli jest więcej rodzajów I są bardziej rozbudowane. Jeśli ktoś będzie chciał to mogę wstawić pozostałe.
Oferta jest nawet na drugi i trzeci rząd.
Foteli jest więcej rodzajów I są bardziej rozbudowane. Jeśli ktoś będzie chciał to mogę wstawić pozostałe.
Oferta jest nawet na drugi i trzeci rząd.
