Podkręcamy 1,9td ABL

ODPOWIEDZ
Viking
Aktywny T4
 

Posty: 238
Rejestracja: 15 kwie 2010, 16:06
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 13
Model:
Auto:
podziekowal za post: 4 razy
otrzymal podziekowanie: 27 razy
Kontakt:

Podkręcamy 1,9td ABL

#1

Nieprzeczytany post autor: Viking »

Przede wszystkim ABL jest podatny na proste i niedrogie modyfikacje-sama wymiana pompy i za ok. 300 zł mamy + 20 km :-)

no i swap na 1.9 tdi jest też bajecznie prosty, więc bez kompleksów Panowie, bez kompleksów....
Maciek
Forumowicz T4
 

Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2010, 21:13
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 17
Model:
Auto: T4
otrzymal podziekowanie: 1 raz
Kontakt:

Re: 1.9 TD ABL

#2

Nieprzeczytany post autor: Maciek »

Jaka to pompa? i czy aby na pewno da to około 20KM? Jak wtedy ze spalaniem?
Piotr_J
Forumowicz T4
 

Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2010, 7:07
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 0
Model:
Auto:
Lokalizacja: Warszawa
otrzymal podziekowanie: 1 raz
Kontakt:

Re: 1.9 TD ABL

#3

Nieprzeczytany post autor: Piotr_J »

Viking pisze:
Przede wszystkim ABL jest podatny na proste i niedrogie modyfikacje-sama wymiana pompy i za ok. 300 zł mamy + 20 km :-)

no i swap na 1.9 tdi jest też bajecznie prosty, więc bez kompleksów Panowie, bez kompleksów....
czyżby SWAP do ABLa w 1.9TD ???
Viking
Aktywny T4
 

Posty: 238
Rejestracja: 15 kwie 2010, 16:06
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 13
Model:
Auto:
podziekowal za post: 4 razy
otrzymal podziekowanie: 27 razy
Kontakt:

Re: 1.9 TD ABL

#4

Nieprzeczytany post autor: Viking »

Maciek pisze:
Jaka to pompa? i czy aby na pewno da to około 20KM? Jak wtedy ze spalaniem?
pompa z AAZ + tzw boost pin z SB i masz te 20 km :-)

tyle spali, ile przyciśniesz :-P Tragedii nie miałem - 8-10 l/100 km
herman
Aktywny T4
 

Posty: 394
Rejestracja: 17 sie 2010, 17:02
Answers: 0
15
Last active: -
Tematy: 25
Model:
Auto: t4 carawelle
Opis: herman jaki jest każdy widzi ;)
GG: 5694314
Lokalizacja: Istebna - Potoczki
podziekowal za post: 27 razy
otrzymal podziekowanie: 9 razy
Kontakt:

Re: 1.9 TD ABL

#5

Nieprzeczytany post autor: herman »

A tej standardowej pompy nie da się podkręcić ?
Sprężarkę podobno można podkręcić na większe ciśnienie.

This topic has 435 more replies

You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „zmiany silnika diesel”