Przede wszystkim ABL jest podatny na proste i niedrogie modyfikacje-sama wymiana pompy i za ok. 300 zł mamy + 20 km :-)
no i swap na 1.9 tdi jest też bajecznie prosty, więc bez kompleksów Panowie, bez kompleksów....
Podkręcamy 1,9td ABL
-
Piotr_J
- Forumowicz T4
- Posty: 80
- Rejestracja: 26 kwie 2010, 7:07
- 16
- Last active: -
- Tematy: 0
- Model:
- Auto:
- Lokalizacja: Warszawa
- otrzymal podziekowanie: 1 raz
- Kontakt:
Re: 1.9 TD ABL
czyżby SWAP do ABLa w 1.9TD ???Viking pisze:Przede wszystkim ABL jest podatny na proste i niedrogie modyfikacje-sama wymiana pompy i za ok. 300 zł mamy + 20 km :-)
no i swap na 1.9 tdi jest też bajecznie prosty, więc bez kompleksów Panowie, bez kompleksów....
-
Viking
- Aktywny T4
- Posty: 238
- Rejestracja: 15 kwie 2010, 16:06
- 16
- Last active: -
- Tematy: 13
- Model:
- Auto:
- podziekowal za post: 4 razy
- otrzymal podziekowanie: 27 razy
- Kontakt:
Re: 1.9 TD ABL
pompa z AAZ + tzw boost pin z SB i masz te 20 km :-)Maciek pisze:Jaka to pompa? i czy aby na pewno da to około 20KM? Jak wtedy ze spalaniem?
tyle spali, ile przyciśniesz :-P Tragedii nie miałem - 8-10 l/100 km
-
herman
- Aktywny T4
- Posty: 394
- Rejestracja: 17 sie 2010, 17:02
- 15
- Last active: -
- Tematy: 25
- Model:
- Auto: t4 carawelle
- Opis: herman jaki jest każdy widzi ;)
GG: 5694314 - Lokalizacja: Istebna - Potoczki
- podziekowal za post: 27 razy
- otrzymal podziekowanie: 9 razy
- Kontakt:
Re: 1.9 TD ABL
A tej standardowej pompy nie da się podkręcić ?
Sprężarkę podobno można podkręcić na większe ciśnienie.
Sprężarkę podobno można podkręcić na większe ciśnienie.
This topic has 435 more replies
You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.
Zarejestruj się Zaloguj się
