T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest sobota, 27 kwietnia 2024, 15:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 22 czerwca 2011, 19:02 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): piątek, 6 maja 2011, 21:21
Posty: 8
model: carawelle
silnik: 2,4D

Podziękował: 1 raz
Pomógł: 0 razy
Przede wszystkim witam użytkownikow t4 , mam pytanie , niedawno kupilem t 4 caravelle 92, nie dziala mi wskazanie temperatury , z forum dowiedzialem sie ze czujnik na wezu 4 pin odpowiada m.innymi za wskazanie, i rzeczywiscie czujnik byl uszkodzony , jeden z czterech drucikow zgnil , wymienilem go na nowy , nic nie pomoglo rozebrałem zegary wszystkie sciezki ok, dodam ze poprzedni wlasciciel poszedl na skróty i zamontowal inny wskaznik poza zegarami, i podpioł go pod czujnik dwu pinowy od swiec zarowych i co dziwne dziala , ale powoduje problemy z grzaniem swiec - bardzo dlugo pali sie kontrolka , skonczyly mi sie pomysly, a na forum tez nie spotkalem takiego przypadku.


Ostatnio edytowano środa, 22 czerwca 2011, 19:09 przez Kenobi, łącznie edytowano 1 raz
ortografia


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 22 czerwca 2011, 20:26 
Offline
nadteczkownik

Dołączył(a): niedziela, 11 kwietnia 2010, 10:53
Posty: 1904
Lokalizacja: Bydgoszcz / okolice
opis: Transporter 93 był
Multivan 95 był
Caravella 02 jest
model: T4
silnik: 2,4D był 2,5 jest

Podziękował: 58 razy
Pomógł: 83 razy
kolego - najpierw podłącz czujnik 2 pinowy do przekaźnika świec i w zegarach zobacz stabilizator napięcia - wymień lub popraw luty



Za ten wpis autor mariuszgim podziękował: bodzio68 (czwartek, 23 czerwca 2011, 20:49)
  Statystyki: 4.55%
Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 22 czerwca 2011, 20:39 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): piątek, 6 maja 2011, 21:21
Posty: 8
model: carawelle
silnik: 2,4D

Podziękował: 1 raz
Pomógł: 0 razy
tak to może byc dobry trop z tymi zimnymi lutami bo przewody od świec są podłączone- tylko do jednego dodatkowo podłączony jest drugi wskażnik temp. po jutrze rozbiore jeszcze raz zegary .dam zna co zdziałałem.
EDYCJA:
Trop był słuszny co prawda stabilizatora w zegarach nie widziałem ale po przelutowaniu sciezek wskaznik dziala , dzieki za rady.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB