T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 15:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 12:41 
Offline
podteczkownik raczkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 kwietnia 2013, 12:20
Posty: 87
Lokalizacja: Gościszewo k.Malborka
model: Caravelle
silnik: 2,5 102KM ACV

Podziękował: 15 razy
Pomógł: 1 raz
Witam, jak w temacie wyskakuje wsteczny bieg tj. czasami załapie i jest ok a czasami musze go przytrzymać. Mój mechanik wyciągnął już skrzynie, okazało się, że uciekał olej w skrzyni przez uszczelniacz a więc już mam wszystkie uszczelniacze kupione. Jednak stwierdził, że łożyska są do wymiany bo mają luz a cała reszta podobno jest ok, wszystko całe, synchronizatory ok, żadnych opiłków. Jak myślicie czy wystarczy zmienić łożyska i wlać nowy olej? Gdzie mogę dostać najtańsze łożyska? Poczytalem na forum, że jest to koszt ok 500zł jednak był to post z przed 2 lat. Z góry dziękuję za pomoc. Silnik 2.5 ACV 2001r
EDIT:
mechanik to mój znajomy, ma chłopak dar i pojęcie, lecz ja jestem taki że i tak wolę zorientować się sam i popytać. Cała reszta jest niby ok więc chciałem zasięgnąć informacji od was drodzy forumowicze, czy możliwe żeby od zużytych łożysk był problem ze wstecznym? Co do sklepu z łożyskami to znalazłem taki http://spintech.pl/ nie wiem jeszcze jakie ceny bo muszę znać rozmiary a to dopiero wieczorem.


Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 16:01 przez Kenobi, łącznie edytowano 1 raz
post pod postem, proszę używaj opcji Edycja


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 18 marca 2021, 21:59 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): sobota, 30 stycznia 2021, 18:21
Posty: 25
model: vw t4
silnik: 2.5 tdi

Podziękował: 0 razy
Pomógł: 1 raz
A co tam napisze po 8 latach gdyz mam ten sam problem ,bieg normalnie wrzucam lecz musze go trzymac,wystarczy lekko trzymac,gdyz przy np dodaniu gazu na wstecznym gdybym go puscil to wyskoczy.Czy moze naprawial to ktos z was,ps.kulki powymienialem na nowe,czy moze w wybieraku na skrzyni trzeba cos pokombinowac,poduszki silnika i skrzyni sa ok.Silnik ACV


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB