T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 20:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 17 września 2018, 15:29 
Offline
podteczkownik raczkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 17 maja 2018, 11:32
Posty: 12
model: nie mam
silnik: nie mam

Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
Witam forumowiczów piszę w sprawie automatycznej skrzyni biegów. Mogę kupić kempingowa wersję t4 2.5 benzyna 96r. silnik typ. ACU z automatyczną skrzynią typ. CWD. Niestety skrzynia jest uszkodzona z tego co zrozumiałem chyba wrzuca tylko do 3 biegu. Z uwagi na ta usterkę mogę kupić to auto dość okazyjnie. Holender nie chce tego naprawiać bo u nich to bardzo duży koszt. Nie chciał bym wymieniać na manulal tylko zostawić w serii tak jak wyszedł bo to fajne auto. Może okazać się to jakąś drobnostka ale należy zakładać czarny scenariusz i tu pojawiają się wątpliwości. Rozmawiałem ze fachowcami od automatów i poza oczywiście dużymi kosztami mówią, że problemem może być tez elektroniczny sterownik skrzyni biegów. Taki sterownik jest już nie do dostania nowy w aso. Można szukać tylko na rynku wtórnym ale jak to z elektroniką bywa mogą być kłopoty.
Przechodząc do meritum obawiam się, że kupię auto i nie będę go w stanie naprawić niezależnie od budżetu.
Czy ktoś przerabiał temat remontu takiej skrzyni? Ma jakieś doświadczenia itd., czy rzeczywiście może być nie do naprawienia?
Czy takie sterowniki ewentualnie da się naprawić, dorobić.? Bo mechanicznie podobno skrzynie można ogarnąć?
Z góry dziękuję za wszystkie komentarze i podpowiedzi.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB