T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 02:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2021, 00:20 
Offline
nadteczkownik

Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 23:05
Posty: 1032
Lokalizacja: Powiat żuromiński,woj. Mazowieckie
model: T4
silnik: ACV ,AXG

Podziękował: 70 razy
Pomógł: 37 razy
Juz dzis zapytałem goscia co zakład przejął po ojcu i maja tartak,oprócz tego zajmują sie sprzedażą plyt meblowych o taka plyte HDF do frezowania to powiedzial ze ktos mnie w blad wprowadził i nic takiego nie ma.
Walka z wiatrakami,wez tu człowieku cos znajdź i kup skoro osoby w tej branży sa zielone jak szczypiorek na wiosnę.
Bede u niego w poniedzialek to zobacze co ma. Poleca mi jakas sklejkę 3 -4 mm. Na drzwi przesuwne az za dobra wydaje mi sie.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2021, 20:34 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): piątek, 28 lutego 2020, 12:15
Posty: 48
model: Transporter
silnik: 2.5 TDi

Podziękował: 5 razy
Pomógł: 8 razy
Oj tam nie ma. Mam w warsztacie...z tym ze nieco grubszą :D.
Ale może faktycznie sklejka będzie najrozsądniejszym materiałem, najmniej egzotycznym. Albo kup tą plecówka w casto czy leroju i sprawdz czy Ci sie nie sprawdzi. W koszu z odpadami pewnie za 2 dyszki znajdziesz materiały na połowe teczki. Ja mam tendencje do strzelanie do much z lasera zamiast walniecia jej gazetą...więc może przesadzam..

Bo wiesz, materiałowo to można płynąć. Ja kiedyś robiłem boczki do terenówki z materiały zwanego "tekstolit"
To taki jakby bakelit. Bardzo twardy, sztywny, mozesz lac woda z węża a klient nie chciał ryfla tradycyjnego na drzwiach. A jak wiadomo nasz klient...
Materiały obecnie są na takim poziomie, że można znaleźć wszystko i do wszystkiego..


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 26 stycznia 2021, 12:05 
Offline
nadteczkownik

Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 23:05
Posty: 1032
Lokalizacja: Powiat żuromiński,woj. Mazowieckie
model: T4
silnik: ACV ,AXG

Podziękował: 70 razy
Pomógł: 37 razy
Kupilem sklejkę o grubości 3 do 4mm. Starczy mi na dwa boczki do drzwi przesuwnych.
Teraz tylko ładnie wyrzeźbić. Jak zrobie wrzuce fotke. Jest lakierowana z dwóch stron. Kolor inny bo wpada w braz.
Mial gość na składzie płyt meblowych i typowa 'plecowke' ale byla trochę giętka typowo jak oryginalna. Kolor tez bardzo zbliżony do orginalu.
Wybrałem sklejkę gdyż jest sztywniejsza,choc na drzwiach przesuwnych nic staram sie nie opierać mimo tego przez okres użytkowania kilka dziur sie zrobiło.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB