Wydech benzyna 2.5l syncro długi

4x4 w T4 – dział tylko dla wybranych.
Naprawy visco, dyferencjałów i przeróbki.
Regulamin forum
Posty mozna poprawiać do 2H czasu od jego napisania.

Miło więc jest jesli posty będą edytowane do tego czasu niż pisanie jednym pod drugim. Oczywiście jesli czas edycji na to pozwala.

Staraj sie także uzywać przecinków oraz kropek aby post był czytelny.

Jeżeli jakis post pomógł Tobie w rozwiązaniu problemu podziękuj autorowi postu dając kciuk w górę - znajduje sie w prawym dolnym rogu każdego posta.
ODPOWIEDZ
witold marki
Nowy T4
 

Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2023, 20:33
Answers: 0
2
Last active: -
Tematy: 1
Model:
Auto: vw t4 syncro
Kontakt:

Wydech benzyna 2.5l syncro długi

#1

Nieprzeczytany post autor: witold marki »

Witam i radę pytam, czy ktoś wie jaki tłumik końcowy 2,5l długa buda, środkowy ? szukam i szukam ale do benzyny to słabo , może pasuje do diesla jakiegoś ?
znalazłem coś https://allegro.pl/oferta/vw-t4-transpo ... 6721899138
sprzedawca twierdzi że pasuje
Pozdrawiam Witold
maja
Administrator
Kierowca T4
 

Posty: 2714
Rejestracja: 11 kwie 2010, 7:52
Answers: 0
16
Last active: -
Tematy: 113
Model:
Auto: t4/t4/t4/sharan
Opis: ten co walczy
od początku do końca
Lokalizacja: De - KLE
podziekowal za post: 20 razy
otrzymal podziekowanie: 43 razy
Kontakt:

Re: Wydech benzyna 2.5l syncro długi

#2

Nieprzeczytany post autor: maja »

Witaj, nie jestem pewien, ale raczej wystarczy aby było mocowanie I średnica taka sama jak masz obecnie. Końcowy do 2.5 acu zamontowałem z acv.
witold marki
Nowy T4
 

Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2023, 20:33
Answers: 0
2
Last active: -
Tematy: 1
Model:
Auto: vw t4 syncro
Kontakt:

Re: Wydech benzyna 2.5l syncro długi

#3

Nieprzeczytany post autor: witold marki »

Dzięki za odpowiedź , tłumiki już doszły, wrótce podzielę się wiedzą czy pasują :)
witold marki
Nowy T4
 

Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2023, 20:33
Answers: 0
2
Last active: -
Tematy: 1
Model:
Auto: vw t4 syncro
Kontakt:

Re: Wydech benzyna 2.5l syncro długi

#4

Nieprzeczytany post autor: witold marki »

witold marki pisze: 06 sie 2025, 8:29
Witam i radę pytam, czy ktoś wie jaki tłumik końcowy 2,5l długa buda, środkowy ? szukam i szukam ale do benzyny to słabo , może pasuje do diesla jakiegoś ?
znalazłem coś https://allegro.pl/oferta/vw-t4-transpo ... 6721899138
sprzedawca twierdzi że pasuje
Pozdrawiam Witold
Pasuje, ale rura od środkowego w miejscu gdzie się łączy z tłumikiem końcowym ma inne mocowanie wieszaka , mam rocznik 95 może pasuje do późniejszych modeli. Wyciąłem stare mocowanie i przyspawałem do nowej rury
ODPOWIEDZ

Wróć do „Syncro”