www.t4-forum.pl - Polskie Forum VW T4 Transporter, Multivan, Caravelle, Westfalia: Polskie Forum VW T4 Transporter, Multivan, Caravelle, Camper, Westfalia
Jakby ktoś był z okolic i miał chęć to można się spotkać ;)
Ostatni post
Witajcie od 4.07 prawdopodobnie do 19.07 będę przebywał na darmowym Kempingu nad zalewem Siemianówka w Bondarach Gdyby ktoś chciał się spotkać to zapraszam.
Witam!
Czy mamy tutaj użytkowników t4 z Białegostoku?
Wiem, że jest dużo ładnych t4 w Białymstoku, może się ujawnimy i zrobimy jakiegoś małego spocika ? :-)
Ostatni post
Odgrzeję temat, bo widzę, że troszke zdublowano. Dwa oddzielne wątki na temat " Spot Białystok" - może da się to scalić w jeden.
Więc co do samego spotu to jestem chętny na prawie każdy weekend. Mimo że jestem z Kolna i tu na codzień się poruszam,...
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników